19 Ekim Pazartesi Günün Bankosu

Eko

Süper Moderatör
St.Pauli - Nürnberg

İki Takımda Yeni Sezona Daha Önce Yardımcı Antrenörlük Görevlerinde Bulunmuş Deneyimsiz Teknik Adamları Takımın Başına Getirerek Başladı. St.Pauli Bu Kulübü İyi Tanıyan Timo Schultz'u Takımın Başına Getirirken, Kadrosunada Bir Çok Takviyede Bulundu. Özellikle Orta Sahaya Kofi, Zalazar ile Forvet'e Makienok ve Schalke'den Alınan Tecrübeli Golcü Burgstaller Transferleri Dikkat Çekiciydi. Pauli Sezona'da Bochum Deplasmanında 2-2, Heidenheim'e Karşıda 4-2 Kazanarak İyi Başladı Diyebiliriz Fakat Milli Ara Öncesinde 22 Şut Çektikleri Sandhausen Deplasmanında Skor Üretememeleri ise Şaşırtdı. Nürnberg ise Nagelsmann'ın Yardımcısı Robert Klauss'u Takımın Başına Getirerek Önemli Bir Adım Attı Fakat Transfer Döneminde Onlar Kadroyu Pauli Kadar Güçlendiremediler. Lige İyi bir giriş yapsalarda, Milli Ara Öncesinde Darmstadt Karşısında İki Kez Öne Geçip Skoru Koruyamadılar ve oyun üstünlüğünüde tamamen rakibe kaptırınca 2-3 kaybettiler.

Bu Mücadelede beklentim karşılıklı gollerin çıkacağı yönünde.

Tahmin: KG-VAR
 

Forum istatistikleri

Konular
389
Mesajlar
806
Kullanıcılar
727
Son üye
Georgepit

Son profil mesajları

Блоги онлайн корреспондент онлайн страна Украины Гордон читать сегодня популярные блоги последние новости в блогах известных людей рейтинг блогов статьи аналитика про

Блоггер кто это и чем занимается разбираем за 2 минуты
Наша компания Предприниматель без образования юридического лица РАКГН Домодедово делает современным способом телеинспекциютехнических систем, сетей хозяйственно-бытовой, сетей хоз. бытовых, технических систем, ливневой канализации и так далее.
Водеоинспекция труб осуществляем камерой, которая проходит по трубам и передаёт вид на видеомонитор и вместе с тем выполняется видеозвукозапись трубопровода.
Подобная пров

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst