23 Ekim Cuma Gunun Bankosu

Eko

Süper Moderatör
Zwickau - Türkgücü Münih Ataspor / 2.5 Üst

Almanyada'ki Türk Yatırımcıların Katkıları ve Hedefleri Doğrultusunda 3.Lige kadar Yükselen Türkgücü Ataspor Sezona beklenenden daha iyi bir başlangıç yaptı. İlk 6 maçta zorlu rakiplere rağmen tek yenilgileri var. Teknik direktörleri Schmidt'in Cesur bir şekilde çift santrafor düzeninde Oynattığı Hucüm futbolu ilede gollü maçlara imza atıyorlarki son olarak lübeck karşısında 4-3 kazanırken seyredenlere yine keyifli bir maç izlettiler. Hafta arasında cezayirli golcü Bouziane'yi de transfer ederek forvet rotasyonunu genişlettiler. Sercan Sararer'inde cezalı oluşu ile Bouziane bu maçta ilk kez takımının formasını giyebilir. Ayrıca Son olarak Trabzonspor formasınıda giyen kosova'lı Donis Avdijaj'ıda transfer etmek için girişimde bulunuyorlar.

Maç tahminime gelince Türkgücü'nün Zwickau deplasmanında yine bizlere keyifli ve gollü bir maç izleteceğini düşünüyorum.


Tahmin @ 2.5 Üst
 

Forum istatistikleri

Konular
389
Mesajlar
806
Kullanıcılar
727
Son üye
Georgepit

Son profil mesajları

Блоги онлайн корреспондент онлайн страна Украины Гордон читать сегодня популярные блоги последние новости в блогах известных людей рейтинг блогов статьи аналитика про

Блоггер кто это и чем занимается разбираем за 2 минуты
Наша компания Предприниматель без образования юридического лица РАКГН Домодедово делает современным способом телеинспекциютехнических систем, сетей хозяйственно-бытовой, сетей хоз. бытовых, технических систем, ливневой канализации и так далее.
Водеоинспекция труб осуществляем камерой, которая проходит по трубам и передаёт вид на видеомонитор и вместе с тем выполняется видеозвукозапись трубопровода.
Подобная пров

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst