25 Ekim Pazar Günün Bankosu

Eko

Süper Moderatör
Saabrucken - Verl

Ligin İki Yeni ekibi şu ana kadar çok iyi bir grafik çizerken, Özellikle hucüm anlamında ligin en golcü takımları olmayı başardılar. Verl'de Berkan taz, Aygün yıldırım ve mehmet alp gibi türk asıllı oyuncular şu ana kadar takımını taşıyan isimler oldu. Ligde ilk 5 maçının 4'nü kazanan namağlup olan Saabrucken'i ise özellikle son olarak zorlu 1860 münih deplasmanında izlemiştim, 1-2 kazanırken oynadıkları ofansif futbol ve girdikleri sayısız fırsat ile büyük keyif verdiler. Ben bu mücadelede 2.5 gol barajının rahat aşılmasını beklerken, ayrıca ev sahibi ekibinde minimum yine 2 gol atacağını düşünüyorum.


Tahmin @ 2.5 Üst
Tahmin @ Saabrucken 1.5 Üst
 

Forum istatistikleri

Konular
389
Mesajlar
806
Kullanıcılar
727
Son üye
Georgepit

Son profil mesajları

Блоги онлайн корреспондент онлайн страна Украины Гордон читать сегодня популярные блоги последние новости в блогах известных людей рейтинг блогов статьи аналитика про

Блоггер кто это и чем занимается разбираем за 2 минуты
Наша компания Предприниматель без образования юридического лица РАКГН Домодедово делает современным способом телеинспекциютехнических систем, сетей хозяйственно-бытовой, сетей хоз. бытовых, технических систем, ливневой канализации и так далее.
Водеоинспекция труб осуществляем камерой, которая проходит по трубам и передаёт вид на видеомонитор и вместе с тем выполняется видеозвукозапись трубопровода.
Подобная пров

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst