Almanya Bundesliga İddaa Tahminleri (18 Ekim 2020)

Eko

Süper Moderatör
Schalke - Union Berlin

Manuel Baum'u Teknik direktörlüğe getirerek yeni bir sayfa açan Schalke için Toparlanma adına kritik bir maç, Leipzig'e karşı maça direnç ve mücadele anlamında iyi başlasalarda Kart cezalısı Ozan Kabak'ın yokluğu ve suat serdar'ın sakatlanıp çıkması Olumsuz etkenler oldu. Yenilen golden sonrada demoralize oldular. Kaleci fahrmann ile birlikte 5 maç ceza alan Ozan kabak ve sakatlanan suat serdar'ın bu maçta olmaması kuşkusuz handikap yaratacak. Zira bu isimler olsa risk alıp galibiyetlerini önerecektim fakat beraberlik ihtimalinin ağır basması üzerine schalke kaybetmez tercihine yöneliyorum.

Schalke Kaybetmez

Köln - Frankfurt

Koltuğu sallantıda olan Gisdol bu maçı kazanamazsa muhtemelen görevden alınabilir. Zira iyide bir kadro kurup transferler yapmalarına rağmen henüz ilk 3 maçta puanla tanışamadılar, Milli aradan öncede gladbach karşısında hiçbir varlık gösteremediler. Frankfurt ise zorlu hoffenheim maçını kamada'nın muhteşem performansıyla kazandı. Bir süre sahalardan uzak kalacak olan Kostic'in yokluğunda kamada'nın bu maçta yine yapacakları önemli ayrıca yeni transferlerden biri olan amin younes'de Şans bulabilir. Sonuç olarak köln için kazanmaları gereken kritik bir maç, ben bu mücadelede iki takımında skor üretmesini bekliyorum.

KG-Var

Çevrimiçi üyeler

Forum istatistikleri

Konular
88
Kullanıcılar
136
Son üye
Acm01