Almanya Bundesliga İddaa Tahminleri (30 Ekim - 2 Kasım)

Eko

Süper Moderatör
Schalke - Stuttgart

Daha Önce Nagelsmann'ın yardımcılığını yapan Matarazzo yönetiminde Stuttgart, Geçtiğimiz Hafta Köln'ü Konuk Ederken, Herta Galibiyetinin Morali İlede maça iyi başladı. Organize geliştirdikleri bir atakda ceza yayı içinde topla buluşan Kalajdzic'in verdiği topuk pasında Mangala çok klas bir vuruşla golü yaptı. Golden sonrada Stuttgart etkiliydi fakat 22’inci dakikada Atakan Karazor’un sebep olduğu penaltı ile Köln eşitliği sağladı. Maçın kalan geri bölümünde iki ekibinde fazla kontrollü oynaması maçda başka gol olmamasına sebep oldu. Schalke ise ruhr derbisinde beklendiği gibi dortmund'a kaybetti. Hala ideal 11’ini arayan yeni hoca Baum ruhr derbisine son maçtan farklı olarak Skrzybski, Can Bozdoğan, Raman ve Ibisevic yerine Matondo, Harit, Paciencia ve genç defans oyuncusu Thiaw ile başladı. Schalke agresif oynayarak alanları çok iyi savunmaya çalıştı fakat bunda 55'inci dakikaya kadar başarılı olabildiler. Hucümda yine pek bir şey üretemediler Fakat bu hafta önemli forvet oyuncusu mark uth'un dönüşü stuttgart karşısında gol yollarında biraz olsun etkili olmalarını sağlayabilir. Suat serdar ve ozan kabak'ın yine olmayacağını belirtelim. Favori stuttgart olsada bu tip maçların özellikle artık schalke için ne denli kritik bir hal aldığını görüyoruz. Bu nedenle ben en kötü bir puan alacaklarını düşünüyorum.

Tahmin @ Schalke Kaybetmez
 

Forum istatistikleri

Konular
389
Mesajlar
806
Kullanıcılar
727
Son üye
Georgepit

Son profil mesajları

Блоги онлайн корреспондент онлайн страна Украины Гордон читать сегодня популярные блоги последние новости в блогах известных людей рейтинг блогов статьи аналитика про

Блоггер кто это и чем занимается разбираем за 2 минуты
Наша компания Предприниматель без образования юридического лица РАКГН Домодедово делает современным способом телеинспекциютехнических систем, сетей хозяйственно-бытовой, сетей хоз. бытовых, технических систем, ливневой канализации и так далее.
Водеоинспекция труб осуществляем камерой, которая проходит по трубам и передаёт вид на видеомонитор и вместе с тем выполняется видеозвукозапись трубопровода.
Подобная пров

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst