Regensburg - Braunschweig İddaa Tahmini (23 Ekim Cuma)

Eko

Süper Moderatör
Regensburg - Braunschweig

Düsseldorf Deplasmanında Devreyi 0-2 Önde kapatmalarına rağmen farkı dahada artıracak pozisyonları değerlendiremeyen Regensburg Kazanacağı mücadelede bir puanla yetinmek zorunda kaldı. Boşnak hoca Mersad Selimbegovic yönetiminde özellikle ön alan baskısını çok iyi yapıyorlar. Düsseldorf'a karşıda ilk bölümde bunu iyi başardılar ve kaptıkları, rakibi hataya zorladıkları bir çok hızlı ataklarda önemli pozisyonlar buldular. Ayrıca türk asıllı genç forvet oyuncusu kaan caliskaner'ide ilk 11'e monte eden boşnak hoca, Takıma önemli bir genç potansiyeli kazandırmış gözüküyor. Braunschweig geçtiğimiz hafta bochum'a karşı 10 kişi golü bulup ilk galibiyetini aldı fakat oldukça şanslılardı, takımın savunma anlamında zaafları devam ederken Bu maçta kırmızı kart gören as kalecileri ve önemli savunmacıları schultz ve kijewski'de yok. Ben Bu Mücadelede regensburg'un yine minimum 2 gol bulacağını düşünüyorum.

Tahmin @ Regensburg 1.5 Üst
 

Forum istatistikleri

Konular
389
Mesajlar
806
Kullanıcılar
727
Son üye
Georgepit

Son profil mesajları

Блоги онлайн корреспондент онлайн страна Украины Гордон читать сегодня популярные блоги последние новости в блогах известных людей рейтинг блогов статьи аналитика про

Блоггер кто это и чем занимается разбираем за 2 минуты
Наша компания Предприниматель без образования юридического лица РАКГН Домодедово делает современным способом телеинспекциютехнических систем, сетей хозяйственно-бытовой, сетей хоз. бытовых, технических систем, ливневой канализации и так далее.
Водеоинспекция труб осуществляем камерой, которая проходит по трубам и передаёт вид на видеомонитор и вместе с тем выполняется видеозвукозапись трубопровода.
Подобная пров

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst