Stuttgart - Köln İddaa Tahmini (23 Ekim Cuma)

Eko

Süper Moderatör
Stuttgart - Köln

Ligin ilk 4 haftasında henüz galibiyetle tanışamayan Köln geçtiğimiz hafta frankfurt'a karşı ligin ilk 3 maçına göre daha hırslı ve istekli gözüksede, Yine Hucüm anlamında istediklerini yapamayınca bir puanla yetinmek zorunda kaldılar. Bundan sonra Bayern münih ile oynayacakları için bu maç onların gidişatı adına kritik olacak. Stuttgart ise Herta deplasmanında flaş bir galibiyet aldı. Türk asıllı Atakan Karazor 90 dakika sahada kalırken savunmanın merkezinde iyi bir performans sergiledi. Castro ve Kalajdzic ikilisi ise hucümda etkili oyunuyla galibiyet de büyük pay sahibiydi. Ayrıca sakatlığını atlatıp takıma dönen geçtiğimiz sezonun önemli isimlerinden nicolas gonzalez'de sonradan oyuna giren isimlerden biriydi. Bu Zorlu mücadelede stuttgart bir adım önde olsada, Kötü giden köln'ün vereceği reaksiyonda önemli olacak. Ben İki takımında skor üreteceğini düşündüğümden karşılıklı gollere yöneliyorum.

Tahmin @ KG-Var
 

Forum istatistikleri

Konular
389
Mesajlar
806
Kullanıcılar
727
Son üye
Georgepit

Son profil mesajları

Блоги онлайн корреспондент онлайн страна Украины Гордон читать сегодня популярные блоги последние новости в блогах известных людей рейтинг блогов статьи аналитика про

Блоггер кто это и чем занимается разбираем за 2 минуты
Наша компания Предприниматель без образования юридического лица РАКГН Домодедово делает современным способом телеинспекциютехнических систем, сетей хозяйственно-бытовой, сетей хоз. бытовых, технических систем, ливневой канализации и так далее.
Водеоинспекция труб осуществляем камерой, которая проходит по трубам и передаёт вид на видеомонитор и вместе с тем выполняется видеозвукозапись трубопровода.
Подобная пров

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst