Uefa Avrupa Ligi İddaa Tahminleri 29 Ekim Perşembe

Eko

Süper Moderatör
Rangers - Lech Poznan

Ligde dolu dizgin yoluna devam eden Rangers bu sezon celtic'in hükümdarlığına artık son vermek istiyor. Fakat Gerrard aynı zamanda Avrupayıda önemsiyor. Bunu temsilcimiz Galatasaray ile karşılaştıkları maçlarda ve grubun ilk karşılaşmasında gösterdiler. Ülkemizlede Yarışan İskoçya'nın UEFA sıralamasındaki yeri için önemli olduğunu vurgulayan Gerrard'ın pek rotasyon uygulamadığını biliyoruz. Bu nedenle Polonya ekibi lech poznan karşısında da hata yapacaklarını düşünmüyorum.

Tahmin @ Rangers Kazanır

Feyenoord - Wolfsberger

Feyenoord'un son maçlarda takım savunmasında ki ciddi zaafları dikkat çekiyor, Hafta sonu ligin en zor gol atan takımlarından birine karşı bile 3 gol yediler. Grubun ilk maçında zagrep'e karşı şanslıydılar, Fakat bugün karşılaşacakları avusturya temsilcisi hucümda çok etkili bir takım, Feyenoord'da cezalı olan defans senesi ile birlikte bir çok eksik de var, Bu nedenle ben bu mücadelenin bol gollü geçeceğini düşünüyorum.

Tahmin @ 2.5 Gol Üst

Eko

Süper Moderatör
Slavia Prag - Leverkusen

Çek liginde son İki sezonun Şampiyonu olan slavia prag Gruba israil deplasmanında aldığı yenilgiyle başladı. Hapoel deplasmanında rakibinden daha iyi oynayıp girdikleri pozisyonları değerlendiremeyen ekip 3-1 kaybetmişdi. Leverkusen ise ilk maçta nice'ye karşı 6-2'lik skorla çok farklı bir galibiyet almışdı. Hafta sonuda ligde augsburg'u 3-1'lik skorla geçtiler. Özellikle bu sezon Diaby'nin performansı dikkat çekiyor, Son 3 maçta 4 asist yapan jamaika'lıyı hocası ve bir çok kesim tarafından takdir edildi. Jamaikalı oyuncu zaten takıma geldiğinden beri kendini ispat etmeye çalışıyor ancak geçtiğimiz sezonlarda sürekliliği yoktu. Alman takımlarının pek fazla rotasyon yapmadığı avrupa maçlarında Bosz da bunu leverkusen'de devam ettiriyor. Nice karşı tamamen as çıkmışlardı bugünde Aranguiz, Schick ve Paulinho yok iken pek rotasyon beklenmiyor. Leverkusen slavia'ya karşı minimum 2 gol atacakdır diye düşünüyorum.

Leverkusen Team 1.5 Üst

Gent - Hoffenheim

Sezon Başında 2 kez hoca değiştiren gent lige iyi bir başlangıç yapamadı, Geçici hocaları Decker yönetiminde Lig de üst üste cercle'ye 5-2 ve sahasında genk'e 1-2 kaybeden belçika ekibinin düşüşü sürüyor. Uefa gruplarında ilk maçtada liberec'e kaybetmişlerdi. Hoffenheim maçı öncesi Takımın en etkili isimlerinin İki eski heidenheim'li Almanya u21 oyuncusu niklas dorsch ve tim Kleindienst olduğunu belirtelim. Hoffenheim ise Kramariç'in covid 19 olmasından sonra santrafor bölgesinde yaratıcılık ve bitiricilik konusunda sıkıntı yaşamaya başladılar, Nitekim Hafta sonu berabere kaldıkları Bremen'e karşıda girdikleri pozisyonları değerlendiremediler. Grupta ilk maçta kızılyıldız'a karşı kazanmışlardı, Bu maçtada kuşkusuz favori onlar. Her ne kadar Kramariç'in yokluğunda zorlansalarda Ben gent'in felaket savunmasına karşı minimum iki gol bulacaklarını düşünüyorum.

Hoffenheim Team 1.5 Üst

Forum istatistikleri

Konular
221
Kullanıcılar
598
Son üye
Ceset1940

Çevrimiçi üyeler